گاهی اوقات مردم با یکدیگر دعوا می کنند اما یک دوستی خوب چیزی نیست که کسی بخواهد از دستش بدهد. گاهی اوقات پیدا کردن یک دوست خوب سخت است! برای پیدا کردن دوست باید در نظر آنها جذاب برسید، شروع کننده ی گفت و گو باشید، به خواسته ها و نیازهای آنها توجه کنید و خیلی چیزهای دیگر.

علاوه بر فعالیت های مذهبی، می توانید عضو یک گروه علمی درمدرسه بشوید، در راهپیمایی ها و گردش ها شرکت کنید یا اگر ساز می زنید و آواز میخوانید سعی کنید عضو یک بند بشوید.علاوه بر فعالیت های مذهبی، می توانید عضو یک گروه علمی درمدرسه بشوید، در راهپیمایی ها و گردش ها شرکت کنید یا اگر ساز می زنید و آواز میخوانید سعی کنید عضو یک بند بشوید.

این راهی عالی برای پیدا کردن افرادیست که با شما علایق مشترک دارند. لازم نیست که حتما تمام علایقتان با هم یکسان باشد بلکه برعکس، بعضی از بهترین دوستی ها بین دو نفر که خیلی علایق و سلایق مشترک ندارند اتفاق می افتد. با این حال اگر به موضوع خاصی علاقمند هستید، سعی کنید به دنبال جاهایی بگردید که افرادی با علایق شما در آنجا رفت و آمد دارند. کلیسا ، مسجد یا دیگر عبادتگاها می توانند جای مناسبی باشند چراکه حداقل اعتقاد مذهبی تان با این افراد یکی است.

اما اینطور نیست و تا زمانیکه از ورزش لذت برده و از هم تیمی هایتان حمایت میکنید، عضو یک تیم ورزشی شدن می تواند ایده ی خوبی برای دوستیابی باشد.

باور غلطی که در این باره وجود دارد این است که حتما باید ورزش خاصی را خوب بلد باشید تا بتوانید آنجا دوست پیدا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *