خب از من معمولا سوال های زیادی توی ایمیل هام پرسیده میشه . بعضی از این سوالات به نظرم خیلی مهمه . برای همین اونا رو اینجا توی غیر رسمی های سایت با شما به اشتراک میذارم. چون ممکنه سوال شما هم باشه (عه! شد عین جمله‌ی معلما). مثلا همین سوال که : چگونه عکاس خوبی باشیم ؟

دوربین را همیشه همراه داشته باشید تا سوژه جدیدی دیدید عکس بگیرید، بیشتر تمرین کنید تا عکس های جذاب تری خلق کنید.دوربین را همیشه همراه داشته باشید تا سوژه جدیدی دیدید عکس بگیرید، بیشتر تمرین کنید تا عکس های جذاب تری خلق کنید.

در این مقاله به شما می گوید برای یک عکاس خوب شدن از نظر ذهنی و فکری چه آمادگی هایی لازم است. حتما این موارد را مطالعه کنید و در حرفه خود خصوصا اگر تازه به عکاسی علاقه مند شده اید به کار ببندید. در ادامه راهکار هایی ارائه می شود برای این که بدانید عکاسان حرفه ای به چه نکاتی توجه می کنند.در این مقاله به شما می گوید برای یک عکاس خوب شدن از نظر ذهنی و فکری چه آمادگی هایی لازم است. حتما این موارد را مطالعه کنید و در حرفه خود خصوصا اگر تازه به عکاسی علاقه مند شده اید به کار ببندید. در ادامه راهکار هایی ارائه می شود برای این که بدانید عکاسان حرفه ای به چه نکاتی توجه می کنند.

دوربین را همیشه همراه داشته باشید تا سوژه جدیدی دیدید عکس بگیرید، بیشتر تمرین کنید تا عکس های جذاب تری خلق کنید. .

دوربین را همیشه همراه داشته باشید تا سوژه جدیدی دیدید عکس بگیرید، بیشتر تمرین کنید تا عکس های جذاب تری خلق کنید.

3 دیدگاه در

    یک تجارت عالی برای شما

      این مطلب جدید است . با تشکر

    این مطلب جدید است . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *